Przejdź do treści strony

Starostwo Powiatowe w Głubczycach

Biuletyn Informacji Publicznej

Transmisja obrad Rady Powiatu w Głubczycach


Informacja dla uczestników spotkań i wydarzeń z udziałem Starosty Powiatu Głubczyckiego, Wicestarosty Powiatu Głubczyckiego i Sekretarza Powiatu Głubczyckiego oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Głubczycach
Starostwo Powiatowe w Głubczycach uprzejmie informuje, że podczas wydarzeń i spotkań z udziałem władz powiatu oraz pracowników Urzędu mogą być wykonywane, a następnie upubliczniane zdjęcia, fotorelacje i filmy, co wiąże się z rozpowszechnianiem wizerunku osób uczestniczących w spotkaniach i uroczystościach.
Osoby biorące udział w tych spotkaniach czy wydarzeniach wyrażają zgodę na wykonywanie i upublicznianie ich wizerunków na zdjęciach, fotorelacjach lub filmach wykonanych podczas spotkań i wydarzeń.
Zgodnie z art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zgoda osoby fizycznej na rozpowszechnianie jej wizerunku nie jest wymagana w szczególności, gdy wizerunek osoby stanowi jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, publiczna impreza lub chodzi o wizerunek osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO, informujemy, że informacja o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajduje się poniżej:
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Metryczka
 • wytworzono:
  16-11-2018
  przez: Lesław Galaszkiewicz
 • opublikowano:
  19-11-2018 11:25
  przez: Lesław Galaszkiewicz
 • zmodyfikowano:
  11-07-2019 07:53
  przez: Lesław Galaszkiewicz
 • podmiot udostępniający:
  Starostwo Powiatowe w Głubczycach
  odwiedzin: 3666
Dane adresowe:

Starostwo Powiatowe w Głubczycach
48-100 Głubczyce
ul. Kochanowskiego 15

Dane kontaktowe:

fax: 77 485 20 78
e-mail: starostwo@powiatglubczycki.pl
strona www: powiatglubczycki.pl