Wersja dla słabowidzących
Menu BIP

I sesja Rady Powiatu

Obrady rozpoczęto 2018-11-19 o godz. 15:03:49, a zakończono o godz. 17:55:12 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 17 członków:

  1. Jerzy Naszkiewicz
  2. Leszek Bac
  3. Bartosz Rudziński
  4. Wojciech Bernacki
  5. Maria Farasiewicz
  6. Bogdan Kulik
  7. Tomasz Ognisty
  8. Marian Podkowka
  9. Artur Czechowicz
  10. Irena Sapa
  11. Bronislawa Pawlik
  12. Radoslaw Gorzko
  13. Jan Jasion
  14. Tadeusz Krupa
  15. Benedykt Pospiszyl
  16. Anita Juchno
  17. Piotr Soczyński


1. Otwarcie sesji (15:03:00)


2. Wręczenie radnym zaświadczeń o wyborze (15:04:00)


3. Złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych (15:09:00)


4. Stwierdzenie kworum (15:12:00)


5. Wybór Komisji Skrutacyjnej (15:12:00)


6. Wybór Przewodniczącego Rady (15:16:00)


7. Wybór Wiceprzewodniczącego Rady (15:39:00)


8. Wybór Starosty Głubczyckiego (15:59:00)


9. Wybór Wicestarosty Głubczyckiego (16:08:00)


10. Wybór Członka Zarządu (16:33:00)


11. Wybór Członka Zarządu (16:42:00)


12. Wybór Członka Zarządu (16:49:00)


13. Ustalenie wynagrodzenia Przewodniczącego Zarządu Powiatu Głubczyckiego (17:27:00)

Ustalenie wynagrodzenia Przewodniczącego Zarządu Powiatu Głubczyckiego (17:33:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (6):
    Bogdan Kulik, Bronislawa Pawlik, Tadeusz Krupa, Marian Podkowka, Wojciech Bernacki, Tomasz Ognisty
  • WSTRZYMUJE SIĘ (2):
    Leszek Bac, Jerzy Naszkiewicz
  • BRAK GŁOSU(9):
    Bartosz Rudziński, Maria Farasiewicz, Artur Czechowicz, Piotr Soczyński, Anita Juchno, Benedykt Pospiszyl, Jan Jasion, Radoslaw Gorzko, Irena Sapa

Ustalenia wynagrodzenia Przewodniczącego Zarządu (17:37:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (14):
    Bogdan Kulik, Artur Czechowicz, Bronislawa Pawlik, Tadeusz Krupa, Wojciech Bernacki, Tomasz Ognisty, Irena Sapa, Bartosz Rudziński, Radoslaw Gorzko, Marian Podkowka, Anita Juchno, Maria Farasiewicz, Benedykt Pospiszyl, Jan Jasion
  • WSTRZYMUJE SIĘ (3):
    Jerzy Naszkiewicz, Leszek Bac, Piotr Soczyński


14. Powołanie Komisji Rewizyjnej (17:38:00)

Powołanie Komisji Rewizyjnej (17:44:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Artur Czechowicz, Piotr Soczyński, Bronislawa Pawlik, Tadeusz Krupa, Wojciech Bernacki, Bartosz Rudziński, Irena Sapa, Bogdan Kulik, Radoslaw Gorzko, Jan Jasion, Benedykt Pospiszyl, Anita Juchno, Maria Farasiewicz
  • PRZECIW (1):
    Tomasz Ognisty
  • WSTRZYMUJE SIĘ (3):
    Leszek Bac, Marian Podkowka, Jerzy Naszkiewicz


15. Powołanie Komisji Administracyjno-Budżetowej (17:44:00)

Powołanie Komisji Administracyjno-Budżetowej (17:46:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (15):
    Bogdan Kulik, Piotr Soczyński, Artur Czechowicz, Tadeusz Krupa, Anita Juchno, Marian Podkowka, Wojciech Bernacki, Bartosz Rudziński, Jan Jasion, Radoslaw Gorzko, Maria Farasiewicz, Tomasz Ognisty, Bronislawa Pawlik, Benedykt Pospiszyl, Irena Sapa
  • WSTRZYMUJE SIĘ (2):
    Leszek Bac, Jerzy Naszkiewicz


16. Powołanie Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Porządku Publicznego (17:48:00)

Powołanie Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Porządku Publicznego (17:49:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (17):
    Bogdan Kulik, Piotr Soczyński, Marian Podkowka, Leszek Bac, Anita Juchno, Tomasz Ognisty, Tadeusz Krupa, Bartosz Rudziński, Jerzy Naszkiewicz, Wojciech Bernacki, Artur Czechowicz, Jan Jasion, Irena Sapa, Benedykt Pospiszyl, Maria Farasiewicz, Bronislawa Pawlik, Radoslaw Gorzko


17. Powołanie Komisji Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej (17:50:00)

Powołanie Komisji Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej (17:50:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (17):
    Piotr Soczyński, Bogdan Kulik, Wojciech Bernacki, Leszek Bac, Anita Juchno, Tomasz Ognisty, Jerzy Naszkiewicz, Marian Podkowka, Bronislawa Pawlik, Bartosz Rudziński, Tadeusz Krupa, Irena Sapa, Artur Czechowicz, Radoslaw Gorzko, Maria Farasiewicz, Benedykt Pospiszyl, Jan Jasion


18. Powołanie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu (17:50:00)

Powołanie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu (17:51:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (17):
    Bogdan Kulik, Piotr Soczyński, Marian Podkowka, Leszek Bac, Wojciech Bernacki, Jerzy Naszkiewicz, Tadeusz Krupa, Bartosz Rudziński, Irena Sapa, Anita Juchno, Radoslaw Gorzko, Bronislawa Pawlik, Jan Jasion, Artur Czechowicz, Maria Farasiewicz, Benedykt Pospiszyl, Tomasz Ognisty


19. Powołanie Komisji Regulaminowo-Statutowej (17:52:00)

Powołanie Komisji Regulaminowo-Statutowej (17:53:00)

Wyniki imienne:

  • ZA (17):
    Bogdan Kulik, Tomasz Ognisty, Piotr Soczyński, Anita Juchno, Wojciech Bernacki, Leszek Bac, Marian Podkowka, Tadeusz Krupa, Bronislawa Pawlik, Jerzy Naszkiewicz, Bartosz Rudziński, Artur Czechowicz, Irena Sapa, Jan Jasion, Radoslaw Gorzko, Maria Farasiewicz, Benedykt Pospiszyl


20. Zakończenie obrad I sesji Rady Powiatu (17:53:00)


Zakończono sesję (17:55:12)