Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Rada Powiatu w Głubczycach

 

Radni VII kadencji Rady Powiatu w Głubczycach

 

  1.  Gorzko Radosław – Przewodniczący Rady Powiatu,

  2.  Farasiewicz Maria - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu,

  3.  Bac Leszek,

  4.  Bernacki Wojciech,

  5.  Czechowicz Artur,

  6.  Czyszczoń Edward,

  7.  Gużda Tobiasz,

  8. Iglińska Irena,

  9.  Juchno Anita,

  10.  Kaśków Dariusz,

  11. Kobierska-Mróz Anna,

  12. Kozina Maciej,

  13.  Kulik Bogdan,

  14.  Naszkiewicz Jerzy (radny nie złożył ślubowania),

  15.  Pospiszyl Benedykt,

  16.  Rudziński Bartosz,

  17.  Skoczylas Mirosław.

 

Składy Komisji VII kadencji

 

Komisja Administracyjno-Budżetowa:

  1. Wojciech Bernacki – Przewodniczący Komisji,

  2. Mirosław Skoczylas – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  3. Artur Czechowicz,

  4. Tobiasz Gużda,

  5. Anna Kobierska-Mróz,

  6. Bogdan Kulik.

 

Komisja Oświaty, Kultury i Sportu:

  1. Edward Czyszczoń – Przewodniczący Komisji,

  2. Leszek Bac – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  3. Artur Czechowicz,

  4. Maria Farasiewicz,

  5. Radosław Gorzko,

  6. Tobiasz Gużda,

  7. Anna Kobierska-Mróz,

  8. Bartosz Rudziński.

 

Komisja Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej:

  1. Bartosz Rudziński – Przewodniczący Komisji,

  2. Radosław Gorzko – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  3. Maria Farasiewicz,

  4. Irena Iglińska,

  5. Anna Kobierska-Mróz,

  6. Benedykt Pospiszyl.

 

Komisja Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Porządku Publicznego:

  1. Maciej Kozina – Przewodniczący Komisji,

  2. Irena Iglińska  Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  3. Artur Czechowicz,

  4. Anita Juchno,

  5. Dariusz Kaśków,

  6. Bogdan Kulik,

  7. Benedykt Pospiszyl.

 

Komisja Rewizyjna:

  1. Mirosław Skoczylas – Przewodniczący Komisji,

  2. Maciej Kozina – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  3. Edward Czyszczoń – Sekretarz,

  4. Irena Iglińska – Członek.

 

Komisja skarg, wniosków i petycji:

  1. Maciej Kozina – Przewodnicząca Komisji,

  2. Wojciech Bernacki – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  3. Leszek Bac,

  4. Edward Czyszczoń,

  5. Anita Juchno,

  6. Dariusz Kaśków,

  7. Bartosz Rudziński,

  8. Mirosław Skoczylas.