Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

LVIII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu w Głubczycach - 03.08.2023 r.

Protokół LVIII nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu w Głubczycach

z dnia 03 sierpnia 2023 r.

Obrady rozpoczęto 2023-08-03 o godz. 08:01:06, a zakończono o godz. 08:44:35 tego samego dnia.

W posiedzeniu wzięło udział 13 członków:

  1. Leszek Bac
  2. Bartosz Rudziński
  3. Wojciech Bernacki
  4. Bogdan Kulik
  5. Marian Podkówka
  6. Artur Czechowicz
  7. Irena Sapa
  8. Bronisława Pawlik
  9. Radosław Gorzko
  10. Jan Jasion
  11. Anita Juchno
  12. Piotr Soczyński
  13. Tadeusz Krupa (radny dołączył do obrad w pkt 2)

 

1. Otwarcie obrad. (08:01:00)

2. Przyjęcie porządku obrad. (08:01:00)

Nastąpiła zmiana quorum (08:02:00)

Liczba radnych obecnych na sali obrad: 13

Do sesji dołączył radny Tadeusz Krupa

3. Podjęcie uchwał w sprawach: (08:02:00)

a. zmian budżetu powiatu głubczyckiego na 2023 rok (08:02:00)

Uchwała w prawie zmian budżetu powiatu głubczyckiego na 2023 rok (08:38:00 )

Wyniki imienne:

  • ZA (11):
    Piotr Soczyński, Radosław Gorzko, Irena Sapa, Bronisława Pawlik, Jan Jasion, Wojciech Bernacki, Anita Juchno, Marian Podkówka, Artur Czechowicz, Bogdan Kulik, Leszek Bac
  • PRZECIW (2):
    Bartosz Rudziński, Tadeusz Krupa
  • BRAK GŁOSU (4):
    Maria Farasiewicz, Tomasz Ognisty, Benedykt Pospiszyl, Krzysztof Hajda

b. zmiany Uchwały Nr LI/330/2023 Rady Powiatu w Głubczycach w sprawie podziału środków na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, finansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (08:38:00)

Uchwała w sprawie zmiany Uchwały Nr LI/330/2023 Rady Powiatu w Głubczycach w sprawie podziału środków na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, finansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (08:44:00 )

Wyniki imienne:

  • ZA (13):
    Anita Juchno, Radosław Gorzko, Bogdan Kulik, Bronisława Pawlik, Irena Sapa, Wojciech Bernacki, Bartosz Rudziński, Marian Podkówka, Tadeusz Krupa, Jan Jasion, Piotr Soczyński, Leszek Bac, Artur Czechowicz
  • BRAK GŁOSU (4):
    Maria Farasiewicz, Tomasz Ognisty, Benedykt Pospiszyl, Krzysztof Hajda

4. Zakończenie obrad. (08:44:00)