Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zarządzenie Nr 60/2023 Starosty Głubczyckiego z dnia 02-11-2023 w sprawie powołania komisji do odbioru dokumentacji pn. „Mapy terenów zagrożonych ruchami masowymi ziemi oraz terenów, na których występują te ruchy wraz z kartami rejestracyjnymi terenów zagrożonych ruchami masowymi ziemi i kartami rejestracyjni terenów, na których występują ruchy masowe ziemi, na obszarze powiatu głubczyckiego (woj. opolskie) obejmujące gminę Baborów i Branice”

Na podstawie art. 34 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2022 r. poz. 1526 z późn.zm.) zarządzam, co następuje:
§ 1. Powołuję komisję do odbioru dokumentacji pn. „Mapy terenów zagrożonych ruchami masowymi ziemi oraz terenów, na których występują te ruchy wraz z kartami rejestracyjnymi terenów zagrożonych ruchami masowymi ziemi i kartami rejestracyjni terenów, na których występują ruchy masowe ziemi, na obszarze powiatu głubczyckiego (woj. opolskie) obejmujące gminę Baborów i Branice” w składzie:
1) Ewa Sowińska – Kierownik Wydz. Ochrony Środowiska i Rolnictwa,2) Izabela Pilch – Inspektor Wydz. Ochrony Środowiska i Rolnictwa.
§ 2. Zobowiązuję komisję do sporządzenia protokołu z przeprowadzonych czynności.§ 3. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Starosta Głubczycki

Piotr Soczyński

 

PDF   Zarządzenie Nr 602023 Starosty Głubczyckiego z dnia 02-11-2023 w sprawie powołania komisji do odbioru dokumentacji pn. „Mapy terenów zagrożonych ruchami masowymi ziemi oraz terenów na których wys. opolskie obejmujące gminę Baborów i.pdf (212,89KB)